Apie mus

1994 m. pradėta senų durų restauravimo-faneravimo veikla peraugo į naujų vidaus durų gamybos, kuria užsiimame jau daugiau nei 15 metų.

Atidumas klientų pageidavimams

Nemokamos konsultacijos

Darbai atliekami kokybiškai ir laiku

Puikūs klientų atsiliepimai apie mūsų darytas duris

Mums labai svarbūs laimingi klientai ir galutinis rezultatas

Duris gaminame nuo 2005 m.

Savo veiklą pradėjome 1994 m. nuo senų durų restauravimo-faneravimo. Ši veikla skatino taikyti nestandartinius konstrukcinius pakeitimus, kad restauruotos durys galėtų tinkamai atlikti savo funkcijas. Įgyta patirtis ir atrasti sprendimai sudarė sąlygas pereiti prie naujų durų gamybos.

Šiuo metu daugiau nei 15 metų užsiimame vidinių durų gamyba. Gaminame nestandartines, faneruotas, dažytas duris pagal individualų kliento užsakymą. Įgyta didžiulė patirtis durų restauravimo ir naujų durų gamybos srityse šiandien leidžia gaminti aukštos kokybės, šiuolaikiškas, nestandartinių matmenų ir konstrukcijų duris. Darbas vyksta derinantis prie kliento pageidavimų ir poreikių. Duris galime pagaminti ir pagal kliento pateiktą brėžinį ar nuotrauką. Per ilgą laiką įgyti įgūdžiai leidžia išspręsti nestandartines durų angų, sienų, grindų situacijas ir pritaikyti geriausią sprendimą.

Sekame interjero ir mados tendencijas, esame atviri naujovėms, madai ir kūrybai. Mūsų klientas visada ras patarimą ne tik durų konstrukciniais, bet ir jų mados klausimais.

El. paštas

jasaitised@gmail.com

Tel. numeris

+370 610 33510

Mus rasite

Pievų g. 52, 80191 Raizgių km., Šiaulių raj.

El. paštas

 jasaitised@gmail.com

Telefono nr.

+370 610 33510